preloader

Purpura arbata

Purpura arbata

Nėra sandėlyje

Kakavos pupelių lukštų arbata - tai puikus kakavos skonio gėrimas, kuris turi tų pačių naudingų savybių, kaip ir pačios kakavos pupelės.

 • Kilmės šalis:
   Kolumbija
 • Provincija:
   Narinjas
 • Ūkis:
   Augintojų kooperatyvai: Cortepaz, Corpoteva ir Bajo Mira
 • Pupelės rūšis:
   Trinitario
 • Grynasis svoris:
   100 g.

Purpura arbata

Skonio natos: ypatingai švelnus su karamelės ir molasos saldumu, riešutų ir cinamono akcentai malonus kremiškumas ir ilga šokoladinė pabaiga.

Kaip žinome, kakavos pupelės yra labai vertingos, turi daug naudingų mineralų, vitaminų. Kakavos lukštai turi visų tų pačių medžiagų, kurios yra ir kakavos pupelėse.

Verdančiu vandeniu užplikyti kakavos pupelių lukštai nudažo vandenį panašiai, kaip ir juodoji arbata. Arbatai pagaminti reikia labai nedidelio kiekio lukštų, todėl 100 g užteks tikrai ilgam. Rekomenduojame pabandyti dėti 0,5-1 arbatinį šaukštelį vienam puodeliui, ir pasitikrinti, ar jums reikia stipresnės, ar silpnesnės arbatos. Malonus arbatos skonis, primenantis švelnią kakavą, tikrai praskaidrins jūsų dieną. Galima gerti ir šaltą. Gėrimas lengvai tonizuoja. Skanaus!

Rekomenduojamas paruošimo būdas vienam puodeliui arbatos:

1 arbatinį šaukštelį lukštų užpilkite verdančiu vandeniu ir palaukite 5 minutes. Nukoškite.

Narinjo regiono ūkininkų kooperatyvai: Cortepaz, Corpoteva ir Bajo Mira; rauginimas: Cacao Hunters

Carlos Ignacio Velasco kartu su Cacao Hunters (kakavos medžiotojais) 2012 metais pradėjo kelti Kolumbijos kakavos vertę. Nuo to laiko labai daug padirbėta kokybės kėlimo srityje. Tumaco kakava yra auginma pas maždaug 600 smulkius fermerius, kurie yra susibūrę į tris kooperatyvus: Cortepaz, Corpoteva ir Bajo Mira. Taip augintojai turi daugiau naudos, nes augina įpatingą kakavą, investuoja į mokymus, rauginimą ir tolimesnių sodinukų sodinimą.

Po derliaus nuėmimo pupeles raugina Cacao Hunters.

Narinjas, Kolumbija:
Narinjas, Kolumbija

Narjinjas, Kolumbija

Narinjas, Kolumbija

Narinjas, Kolumbija

Narinjas, Kolumbija

Narinjas, Kolumbija

Narinjas, Kolumbija

Narinjas, Kolumbija

Cacao Hunters nuotraukos.