preloader

Vilnius 700 Limited Edition 70%

Vilnius 700 Limited Edition 70%

Išparduota

Ši šokolado plytelė nepaprasta – ji pagaminta tik iš dviejų komponentų: puikaus skonio Criollo ir Trinitario kakavos pupelių ir nerafinuoto cukranendrių cukraus. Šokoladas pagamintas naudojant tradicinį, akmeninių girnų malimo, metodą. Šis procesas trunka ilgai, tačiau šokolado skonis viską atperka. Kadangi nededame papildomai kakavos sviesto ar lecitinų, mūsų šokoladas yra tirštas, su juo sunkiau dirbti. Todėl teneapgauna jūsų išorė - lobis viduje. Mažiau nei 5% visos kakavos pasaulyje yra criollo pupelės, o trinitario - 10-15%. Likusią dalį sudaro forastero pupelės.

  • Grynasis svoris:
     80 g.

Vilnius 700 Limited Edition 70%

Ingredientų kiekis

Du! Skrudintos, maltos akmenimis Criollo ir Trinitario kakavos pupelės ir nerafinuotas cukranendrių cukrus! Daugiau nieko!

Šiemet Vilniui 700!

Norėjome Vilniui padaryti dovaną, kad visi, kurie jį myli galėtų sau ir kitiems dovanoti proginį, riboto leidimo Royalty Vilnius 700 juodąjį šokoladą. Specialiomis dalimis sumaišėme Criollo ir Trinitario kakavos pupeles. Šio šokolado skonis labai įvairus, atskleidžiantis ne vieną kakavos pupelių rūšį! Nepakartojama!

Sudedamosios dalys

Criollo ir Trinitario kakavos pupelės 70%, nerafinuotas cukranendrių cukrus.

Laikymo sąlygos

Laikyti sausoje vietoje 18(±3)°C temperatūroje.

Vidutinis maistingumas (100 g produkto)
Energetinė vertė (kJ) 1804
Energetinė vertė (kcal) 429
Riebalai (g) 26
- iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių (g) 15
Angliavandeniai (g) 56
- iš kurių cukrų (g) 32
Baltymai (g) 10